tel.: 02/50 200 200 | e-mail: jaga@jaga.sk

JAGA_budova_s940Spoločnosť JAGA GROUP, s.r.o., vznikla v roku 1993 a od začiatku sa formovala ako vydavateľ stavebníckej literatúry. Počas svojej existencie vydala viac ako 180 odborných i populárnych knižných titulov. Od roku 2002 JAGA vydáva aj časopisy. Do portfólia spoločnosti patria tituly: Môj dom, Urob si sám, Tvorivé bývanie, Urob si sám – Záhrada, Rodinné domy, Všetko o bývaní, ASB, Stavebné materiály, TZB Haustechnik, Inžinierske stavby a Správa budov. Okrem printových produktov spoločnosť prevádzkuje aj internetové portály aktualizované na dennej báze, a to www.asb.sk, www.mojdom.sk a www.urobsisam.sk. Pri tvorbe všetkých produktov autorsky úzko spolupracujeme s uznávanými odborníkmi zo svojich oblastí, odbornými cechmi a komorami, tak aby naše tituly prinášali svojim čitateľom aktuálne a naozaj potrebné informácie. Kompletnú aktuálnu ponuku produktov JAGA si môžete osobne pozrieť v kníhkupectve JAGA, ktoré sídli v budove Stavebnej fakulty na Ul. Imricha Karvaša 2 v Bratislave. Spoločnosť JAGA má svoje zastúpenie aj v Českej republike.

 

 

KNÍHKUPECTVO JAGA » bývanie, stavebníctvo, architektúra

budova Stavebnej fakulty STU
Ul. Imricha Karvaša 2
811 07 Bratislava
Tel.: 02/529 259 89
Fax: 02/502 002 10
E-mail: knihkupectvo@jaga.sk, objednavky@jagastore.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok – piatok, 9,00 – 16,00 hod. (obedňajšia prestávka: 13,00 – 13,30 hod.)

Kníhkupectvo JAGA je reprezentačná predajňa vydavateľstva JAGA zameraná na literatúru z oblasti architektúry, stavebníctva a bývania. Celkovo ponúka viac ako tisíc knižných titulov nielen z našej produkcie, ale aj z dielne ďalších slovenských, českých i zahraničných vydavateľov. Sortiment je pravidelne doplňovaný, tak aby obsahoval najnovšie diela z uvedenej problematiky.

Kde našu predajňu nájdete:
knihkupectvo_JAGA_CB_s940


Zväčšiť mapu

Kontakty

Aktuálne kontakty na všetky oddelenia vydavateľstva JAGA GROUP môžete nájsť na tomto mieste. Na vaše otázky radi odpovieme :)
Viac

Kníhkupectvo JAGA

Kníhkupectvo JAGA je reprezentačná predajňa vydavateľstva JAGA zameraná na literatúru z oblasti architektúry, stavebníctva a bývania.
Viac

JAGA v Čechách

Vydavateľstvo JAGA má svoje zastúpenie aj v Českej republike vo forme spoločnosti JAGA MEDIA, ktorá sídli v Prahe.
Viac
Na začiatok